Algemeen
Binnen de reizen naar Engeland hebben we een aantal opties. Een van de opties is een vakantie naar de Kanaaleilanden en hieronder geven we specifiek aan wat we organiseren binnen deze reis.
De reis is inclusief:
De bootreizen kunnen - in tegenstelling tot de vliegreizen - het gehele jaar door worden gemaakt. Echter het beste seizoen is vanaf 1 april tot en met halverwege oktober. De ferries vertrekken iedere dag vanaf St. Malo en de bootreis biedt dus aanzienlijk meer flexibiliteit dan een vliegreis.
We hebben diverse arrangementen naar de Kanaaleilanden. De aanverwante reizen zijn hier genoemd.
Jersey & Guernsey Country by Boat >>
Vliegreis Guernsey & Jersey City >>
Vliegreis Guernsey & Jersey Country >>
Of
Vanwege de prijsverschillen per seizoen, onderscheiden we de volgende periodes voor 2021:
A - LAAG - maart, april, oktober
B - MIDDEN - mei, september
C - HOOG - juni, juli augustus
Prijzen o.b.v. 2*-Hotel
(Hotel Pandora (GUE) en Hotel The Stafford (JER))
2 pers. | 4 pers. | |
---|---|---|
A | € 559 * | € 539 * |
B | € 639 * | € 619 * |
C | € 679 * | € 659 * |
Prijzen o.b.v. 3*-Hotel:
(Hotel Grange Lodge (GUE) en Hotel Norfolk Lodge (JER))
2 pers. | 4 pers. | |
---|---|---|
A | € 619 * | € 599 * |
B | € 719 * | € 699 * |
C | € 799 * | € 779 * |
* Bovenstaande prijzen zijn per persoon. Omdat ieder hotel haar eigen seizoenen hanteert, zijn bovenstaande prijzen (reële) richtprijzen plus de minimale bootticketprijs. De uiteindelijke prijs is afhankelijk van de, door uzelf, specifiek aangeven reisdatum en de bijbehorende 'dag'-prijs van de boottickets.
Omdat prijzen van met name vliegtickets per vlucht veranderen, dienen we úw prijs op úw gewenste reisdatum exact na te gaan. Vraag daarom vrijblijvend een offerte aan.
(U verblijft altijd in de stad St. Helier (JER) en St. Peters Port (GUE) bij dit arrangement)
De afgelopen jaren hebben we een persoonlijke band opgebouwd met de lokale bevolking op Jersey en Guernsey. We zijn middels eigen ervaring en op advies van onze lokale partners, zeer selectief geweest in het uitzoeken van 'onze' 2*, 3*- of 4*-hotels.
Voor Guernsey:
2*-Hotel - Hotel Pandora of gelijkwaardig,
3*-Hotel - Hotel Grange Lodge of gelijkwaardig,
Voor Jersey:
2*-Hotel - Hotel The Stafford of gelijkwaardig,
3*-Hotel - Hotel Norfolk Lodge / The Revere Hotel of gelijkwaardig
In onze offerte noemen we een voorbeeld van één van de hotels met de toevoeging 'of gelijkwaardig'. Omdat onze partners meestal kleinschalige bedrijven zijn en we op het moment van de offerte nog niets vastleggen, kan de beschikbaarheid wijzigingen en is het alternatief gelijkwaardig.
Alle hotels binnen de gewenste klasse zijn t.o.v. elkaar nagenoeg gelijk in:
Hier geven we antwoord op een aantal veel gestelde vragen over de Kanaaleilanden.
1. Mag ik naar de Kanaaleilanden reizen met mijn ID-kaart?
Ja, de Kanaaleilanden zijn deel van Groot-Brittannië en mogen - vanwege de BREXIT - tot 30 september 2021 bezocht worden met een ID-kaart. Daarna - dus per 1 oktober 2021 - is een paspoort verplicht.
Ruim 15 jaar ervaring
Lid van de VVKR en het GGTO Garantiefonds
We maken elke reis eerst zelf
We passen elke reis naar uw wens aan