Al onze arrangementen binnen Nederland zijn verzameld op de pagina reizen Nederland. Binnen het thema whisky weekend Nederland geven we specifiek aan wat je binnen onderstaand arrangement kunt verwachten.
Zelhem in de Achterhoek als bestemming voor een leuk whisky weekend. Bezoek Distilleerderij De Bronckhorst en ga heerlijk fietsen in de prachtige Achterhoek.
De reis is inclusief:
OPTIONEEL:
Als 'Optie extra' bij de aanvraag kun je het whiskyboek 'Whisky van de lage landen' bij bestellen.
Vraag vrijblijvend een offerte aan >>
Vanwege de Corona-maatregelen is er rekening gehouden met een aangepast schema wat betreft de rondleiding in de distilleerderij. De rondleiding is op afspraak, begeleid met enkel je eigen gezelschap en je zult daarbij de ruimte hebben om rustig de branderij te doorlopen, zonder drukte en met de 1,5 meter van elkaar.
De reis in beeld:
Bedrijfsfilms van DMPV. Ook een bedrijfsfilm laten maken?
Vraag vrijblijvend een offerte aan >>
Vanwege de Coronasituatie, hebben we een leuk en structureel pakket reizen samengesteld voor in eigen land en bieden we - naast het bovenstaande arrangement - een aantal leuke alternatieve thema's voor reizen naar Nederland:
- Vakantie Noord-Nederland
- Whisky reizen Nederland
- Treinreizen Nederland
- Op de Wadden
Op zoek naar een origineel cadeau? Onze reizen worden veelvuldig cadeau gedaan als cadeau pensioen, 12,5 of 25-jarig jubileum cadeau of een verjaardagscadeau. Kies voor een fotoboek in het thema van úw keuze inclusief reischeque van Travel4Reasons en u heeft dit brievenbus cadeau binnen 48 uur in huis.
Voor de arrangementen naar Zelhem kun je een vrijblijvende offerte aanvragen. De prijzen zijn gedurende het gehele jaar gelijk.
Prijzen o.b.v. Bed & Breakfast:
Va. 2 personen | |
---|---|
A | € 189 pp. |
Standaard verzorgen we kwalitatief hoogwaardige accommodatie binnen de Nederlandse whisky reizen. Vanwege het relatief korte karakter van je verblijf, staat de gastromie bovenaan en hebben we een accommodatie gekozen die past bij de sfeer van een whisky reis. Voor iedere ochtend behoort het ontbijt tot het arrangement.
ZELHEM (2 nachten):
Je verblijf in Zelhem wordt geboekt net buiten het dorp in gastenverblijf Eenink. Deze B&B is zeer ruim opgezet, biedt een ruime tuin en tevens een keuken waar gebruik gemaakt kan worden van een koelkast en - in overleg - zelf gekookt kan worden. Uiteraard ben je op korte afstand van restaurants of een café.
De kamers zijn ruim opgezet en bieden allen ensuite faciliteiten als een ruime douche en toilet. Ook zijn de kamers ruim genoeg om je 's avonds terug te trekken met een boekje. Wifi is aanwezig.
Kunnen we een fiets meenemen?
Wanneer jezelf de mogelijkheid hebt om fietsen mee te nemen, dan is dit uiteraard een goed idee. Alle locaties lenen zich uitermate goed om een stuk te gaan fietsen.
Optioneel kun je ook overal een fiets (gewone fiets of e-bike) huren.
Ruim 15 jaar ervaring
Lid van de VVKR en het GGTO Garantiefonds
We maken elke reis eerst zelf
We passen elke reis naar uw wens aan